Author: t***e
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Perfect I’m in love
Màu sắc: Nhiều màu
Price: 687.200₫
Original Price: 747.000₫
| Composition | 100% Polyester |
| Material | Japanese Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Hair Type | Curly Hair |
| Color | Black |
| Type | Lace Front Wigs |
| Cap Type | Elastic Mesh Cap |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Extra Long Wigs |
| Theme | Daily |
| Curl | Body Wave |
| Dye/Bleach/Perm | Perm |
| Heat Tolerence | 80 |
| Lace Area | 13*6 |
| Trọng lượng tịnh | 306 g |
| Chiều dài | 75 cm |
| Đầu | 57 cm |
| SKU | sb25020850956645820 |
Author: t***e
Date:
Review: Perfect I’m in love
Màu sắc: Nhiều màu
Author: c***8
Date:
Review: Omgg love the hair !!!😩
Màu sắc: Nhiều màu
Author: a***8
Date:
Review: I love this hair soo much I can’t wait to wear it I’m gonna be a blondie
Màu sắc: Nhiều màu
Author: S***a
Date:
Review: Value for money: IT IS BEAUTIFUL Lace quality: Very thin lace which is awesome Easy to wear: It looks amazing Hairstyle stylishness: I am obsessed
Màu sắc: Nhiều màu
Thanh toán của bạn tại SHEIN được bảo mật với các chứng nhận an ninh thanh toán toàn cầu
SHEIN không chia sẻ thông tin cá nhân của bạn với các bên thứ ba không liên kết. Tất cả thông tin và quyền riêng tư của bạn sẽ không bị xâm phạm